Starszy Trener Sprzedaży w Call Center

Job description

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, obecnie na terenie Europy i Brazylii. W związku z rozwojem do naszego Działu Szkoleń poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  •  Projektowanie i wdrażanie programów szkoleniowych dla managerów i konsultantów telefonicznych z zakresu technik sprzedaży, produktu, komunikacji interpersonalnej, motywowania zespołu, rozwoju osobistego,
  • Projektowanie i realizacja programu szkoleń wstępnych,
  • Analiza potrzeb szkoleniowych, przygotowanie i prowadzenie grupowych i indywidualnych działań jakościowych,
  • Wprowadzanie działań mających na celu zwiększenie motywacji zespołów sprzedażowych,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur, skryptów rozmów i materiałów szkoleniowych,
  • Ewaluacja szkoleń oraz raportowanie wyników sprzedażowych i jakościowych,
  • Odsłuch i ocena rozmów prowadzonych przez konsultantów telefonicznych,
  • Przygotowanie, przeprowadzanie i ocena testów wiedzy merytorycznej,
  • Ścisła współpraca z Team leaderami zespołów, działem HR i Managerami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny i oparty o cele system premiowy,
  • Pracę dającą bezpośredni wpływ na rozwoju firmy
  • Pracę w kreatywnym zespole pośród różnych kultur i języków,
  • Pracę w biurze doskonałej lokalizacji, położonym w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego,
  • Stabilną pracę na umowę cywilnoprawną lub B2B,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pyszną kawę i świeże owoce,
  • Udział w inicjatywach integracyjnych,

      Requirements

      Oczekujemy:

      • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego jako trener sprzedaży w call center,
      • Umiejętności analizy potrzeb szkoleniowych, doboru i wdrażania adekwatnych rozwiązań rozwojowych,
      • Doświadczenia w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych (dobra znajomość MS Power Point i MS Excel),
      • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej prowadzenie szkoleń,
      • Znajomość jednego z następujących języków obcych będzie dodatkowym atutem: niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, chorwacki, węgierski,
      • Kreatywność, otwartość i dobre zarządzanie swoją pracą,

      Rozwiń z nami skrzydła, dołącz do naszego zespołu!

      Prosimy o dołączenie do swojego CV poniższej zgody:

      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz w dołączonym do niego CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji."