Back Office Specialist

Job description

W Tivronie stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym zatrudniamy ludzi różniących się wiekiem, narodowością, poglądami, znajomością języków, a także charakterami. Ludzi, którzy swoimi zdolnościami, zaangażowaniem, doświadczeniem udowadniają, że niemożliwe nie istnieje, a wspólnie można osiągnąć wszystko.

Miejsce to staramy się udoskonalać, dlatego poszukujemy osoby do naszego działu Back Office.

Główne zadania:

  • obsługa telefoniczna klientów 80%
  • obsługa e-mailowa 20%

Co dokładnie miałoby należeć do Twoich codziennych zadań?

  •  obrona rezygnacji tj. przekonanie klienta do zmiany decyzji odstąpienia od umowy (w rozmowie z klientem będziesz argumentować i starać się przekonać klienta do pozostania przy zakupie produktu)
  • przyjmowanie reklamacji, odstąpień od umowy, rezygnacji
  • informowanie klientów o produktach, informowanie o statusie paczek
  • obsługa klientów z rynku drogą mailową i telefoniczną
  • wprowadzanie reklamacji, odstąpień od umowy do systemu oraz weryfikowanie zarejestrowanych zgłoszeń pod kątem ich terminowości i poprawności
  • procesowanie zgód RODO tj. zgłaszanie danych do wycofania

Job requirements

Jakiej osoby szukamy?

  • posługującej się płynnie językiem polskim
  • zaangażowanej i zdeterminowanej do osiągnięcia zamierzonych celów
  • dla której obsługa komputera to nie pierwszyzna
  • odnajdującej się w obszarze sprzedaży, a także negocjacji
  • komunikatywnej, dla której rozmowa z klientem nie stanowi żadnego problemu
  • dobrze zorganizowanej, stanowisko wymaga robienia wielu rzeczy w krótkim czasie

Co my możemy zaoferować?

  • wynagrodzenie w postaci podstawy oraz prowizji
  • pracę na pełen etat w trybie zdalnym
  • umowę zlecenie/umowę o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
  • świetną, luźną atmosferę
  • benefity w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Jak wygląda proces rekrutacyjny w Tivron?

Zaczynamy od krótkiej rozmowy telefonicznej - to czas, gdzie obydwie strony mogą przedstawić swoje wzajemne oczekiwania. Następnie po kilku dniach otrzymujesz od nas feedback i jeśli wzajemnie jesteśmy na tak, pozostaje nam drugi etap, po którym podejmujemy finalną decyzję co do współpracy.

Jeżeli czujesz, że wspólnie możemy zbudować coś fajnego, aplikuj!