Specjalista ds. weryfikacji rozmów z chorwackim/słowackim/czeskim 1/2 etatu

Opis oferty

Znasz język chorwacki/słowacki/czeski?

Szukasz środowiska, w którym rozwiniesz swój potencjał - nie tylko językowy?

Cenisz sobie dbałość o szczegóły w tym, co robisz na co dzień a samodzielna pracy przy komputerze należy do Twoich ulubionych?

Świetnie się składa! Aktualnie powiększamy nasz dział jakości i poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. weryfikacji rozmów -  ½ etatu z językiem chorwackim/słowackim/czeskim (Kraków)

Twoje zadania:

  • analiza rozmów przychodzących i wychodzących w jednym z wymienionych języków;
  • tworzenie raportów i podsumowań;
  • tworzenie materiałów wspomagających pracę doradców klienta;
  • prowadzenie coachingów i warsztatów dla doradców;
  • wskazywanie rekomendacji usprawniających procesy;
  • kreowanie dobrych praktyk;
  • bliska współpraca z liderami oraz działem szkoleń.

Oferujemy:

  • pracę z językiem obcym, na ½ etatu z możliwością dopasowania grafiku do Twoich zobowiązań;
  • aktywny udział w budowaniu działu jakości oraz realny wpływ na prowadzone globalnie rozmowy sprzedażowe;
  • możliwość wykazania się inicjatywą, wdrażania własnych pomysłów;
  • niepowtarzalną atmosferę w zespole, dzięki której z radością przyjdziesz do pracy;
  • wynagrodzenie ok. 1800zł netto;
  • perspektywy kolejnych zadań i odpowiedzialności w miarę powiększania się zespołu.

Wymagania

  • posługujesz się j. chorwackim/słowackim/czeskim na poziomie min. B2;
  • szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin (1/2 etatu);
  • znasz specyfikę branży telefonicznej sprzedaży – doświadczenie w dziale jakości będzie atutem;

 Zgłoś swoją kandydaturę i poznaj szczegóły podczas rozmowy telefonicznej.