Specjalista ds. weryfikacji rozmów

Opis oferty

Mamy kilkuletnią historię. Jesteśmy multikulturowym i multijęzykowym 250-osobowym contact center w procesie dużych zmian. Nasz zespół tworzą trzy pokolenia kilkunastu narodowości i języków. Mamy sportowców i muzyków, mamy w zespole ludzi, którzy jeszcze mają szczęście być wnukami, albo już mają szczęście być dziadkami. Mamy kilkaset osób, którym się aż chce. Chcemy, by jutro nasza firma była lepszym miejscem, niż jest dzisiaj. I pracujemy na to.

Twoje zadania:

  • analiza rozmów przychodzących i wychodzących konsultantów z rynku polskiego (ok. 75% czasu pracy)
  • tworzenie raportów i podsumowań
  • tworzenie materiałów wspomagających pracę doradców klienta
  • prowadzenie coachingów i warsztatów dla doradców
  • wskazywanie rekomendacji usprawniających procesy
  • kreowanie dobrych praktyk
  • bliska współpraca z liderami oraz działem szkole

Oferujemy:

  • aktywny udział w budowaniu działu jakości oraz realny wpływ na prowadzone globalnie rozmowy sprzedażowe;
  • możliwość wykazania się inicjatywą, wdrażania własnych pomysłów;
  • niepowtarzalną atmosferę w zespole, dzięki której z radością przyjdziesz do pracy;
  • wynagrodzenie ok. 2500 zł netto;
  • perspektywy kolejnych zadań i odpowiedzialności w miarę powiększania zespołu;

Wymagania

  • szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • znasz specyfikę branży telefonicznej sprzedaży - doświadczenie w dziale jakości będzie atutem
  • jesteś osobą dokładną i sumienną
  • potrafisz wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za innych zgodnie z założeniami jakości i dobrych praktyk
  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office, z naciskiem na MS Excel;

Jeśli jesteś Quality Ninja aplikuj do nas!